به وب سایت اداره ثبت احوال فردوس خوش آمدید . .. . . مهلت اعلام ولادت 15 روز و مهلت اعلام وفات 10 روز می باشد - با اعلام به موقع ولادت فرزندان و فوت آشنایان ، ثبت احوال را در مسیر توسعه یاری دهیم. --- «اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیاربا اهمیت است. مقام معظم رهبری ---- ثبت احوال نوین، توسعه پایدار --- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

 

 

پیوندها

 

 

 
کل کاربران : 417180
کاربران امروز : 181
بازدید امروز : 199
کاربران دیروز : 42
بازدید دیروز : 58
کاربران آنلاین : 3

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
تاکید مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی بر نگهداری از اسناد هویتی      

مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی برنگهداری مناسب از اسناد هویتی تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، علیرضا مهرآور مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این مطلب افزود : حراست از اسناد هویتی از موارد مورد تاکید مستمر بوده و می بایست این مهم توسط هم استانی های ارجمند رعایت گردد.

مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی برنگهداری مناسب از اسناد هویتی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، علیرضا مهرآور مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این مطلب افزود : حراست از اسناد هویتی از موارد مورد تاکید مستمر بوده و می بایست این مهم توسط هم استانی های ارجمند رعایت گردد.
وی ابراز داشت که بعضا مشاهده شده که اسناد هویتی در مواردی گرو گذاشته شده و یا برای مقاصدی نظیر ثبت نام و یا خرید خودرو و... در اختیار افراد غیر قرار گرفته که این موضوع فاقد وجاهت قانونی می باشد.
مهرآور در ادامه گفت اسناد هویتی به عنوان اساسی ترین مدارک افراد می بایست مورد توجه و نگهداری جدی قرار گرفته و از جابجائی بی مورد آنها نیز خودداری شود.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی بیان داشت که اوراق هویتی کنونی نظیر شناسنامه های مکانیزه و کارت هوشمند ملی از ضریب امنیتی بالائی برخوردار بوده و همین مهم امکان جعل آنها را به حداقل رسانده است.
این مقام مسئول در پایان افزود که با عنایت به انتخابات پیش رو در سال آینده هم استانی هایی که شناسنامه هایشان مفقود شده و یا دچار آب خوردگی و... شده با رعایت پروتکل های بهداشتی به ادارات ثبت احوال و یا دفاتر پیشخوان سطح استان مراجعه و نسبت به تعویض آن اقدام کرده تا در ایام منتهی به انتخابات دچار مشکل نشوند.
گفتنی است قریب به 60 درصد از هم استانی ها از شناسنامه ی مکانیزه استفاده می نمایند.


گروه خبری : خبر برتر
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1399/08/28 -- 05:28:53
نویسنده : assibi mahmood
تعداد بازدید : 13

اسلاید تصاویر

           

 

کد پستی

 

 

 

 

 


سه شنبه
11 آذر 1399
15. ربيع‌الثاني 1442
2020 Dec 01

 

 

 

 

 
وب سایت اداره ثبت احوال شهرستان فردوس را چگونه ارزیابی میکنید؟
1-عالی
2- خوب
3-متوسط
4-ضعیف

 

 

 

اداره ثبت احوال شهرستان فردوس- بلوار جمهوری اسلامی -بالاتر از شهرداری -کد پستی 83789-97718-تلفن 2224303 -پست الکتزوتیک -ferdos@skocr.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS