به وب سایت اداره ثبت احوال فردوس خوش آمدید . .. . . مهلت اعلام ولادت 15 روز و مهلت اعلام وفات 10 روز می باشد - با اعلام به موقع ولادت فرزندان و فوت آشنایان ، ثبت احوال را در مسیر توسعه یاری دهیم. --- «اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیاربا اهمیت است. مقام معظم رهبری ---- ثبت احوال نوین، توسعه پایدار --- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

 

 

پیوندها

 

 

 
کل کاربران : 306109
کاربران امروز : 227
بازدید امروز : 235
کاربران دیروز : 43
بازدید دیروز : 43
کاربران آنلاین : 25

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
با حضور مدیر کل ثبت احوال استان برگزار شد: ستاد برگزاری روز ملی ثبت احوال در خراسان جنوبی      

جلسه ستاد برگزاری روز ملی ثبت احوال در خراسان جنوبی با حضور مدیر کل و سایر اعضای این ستاد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان در این جلسه گفت :

جلسه ستاد برگزاری روز ملی ثبت احوال در خراسان جنوبی با حضور مدیر کل و سایر اعضای این ستاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان در این جلسه گفت :روز ملی ثبت احوال فرصت مناسبی برای بیان خدمات ثبت احوال به جامعه و معرفی بیش از پیش این نهاد خدوم می باشد.
وی روز ملی ثبت احوال در سال جاری را مصادف با یکصدمین سال تاسیس این نهاد خدمت رسان در کشور دانست و سیر تحولات ثبت احوال از گذشته تا کنون را کم نظیر و پرشتاب ارزیابی کرد.
فاطمی برگزاری مراسم متعدد، غبارروبی مزار مطهر شهدا، دیدار با پیشکسوتان و خانواده های ایثارگر ثبت احوال ، تقدیر از فعالان این عرصه،برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی و دیدار با مسئولین استان و ارائه گزارش عملکرد را از مهمترین برنامه های این مناسبت برشمرد.
مدیر کل ثبت احوال استان ، برگزاری نشست خبری ، بازدید از دفاتر نشریات و روزنامه ها و حضور در رسانه ی ملی برای پاسخگوئی به مطالبات مردمی را نیز از برنامه های راهبردی ایام روز ملی ثبت احوال دانست.
فاطمی به برگزاری مستمر جلسات ستاد برنامه ریزی تا دی ماه نیز اشاره داشت و اظهار کرد که متناظر همین برنامه ها در سطح شهرستان های تابعه نیز برگزار خواهد شد.
گفتنی است این نشست در محل دفتر کار مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد.

 
 


گروه خبری : خبر برتر
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1397/08/07 -- 06:39:45
نویسنده : assibi mahmood
تعداد بازدید : 138

اسلاید تصاویر

           

 

کد پستی

 

 

 

 

 


شنبه
2 شهريور 1398
22. ذي‌الحجه 1440
2019 Aug 24

 

 

 

 

 

 
وب سایت اداره ثبت احوال شهرستان فردوس را چگونه ارزیابی میکنید؟
1-عالی
2- خوب
3-متوسط
4-ضعیف

 

 

 

اداره ثبت احوال شهرستان فردوس- بلوار جمهوری اسلامی -بالاتر از شهرداری -کد پستی 83789-97718-تلفن 2224303 -پست الکتزوتیک -ferdos@skocr.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS