به وب سایت اداره ثبت احوال فردوس خوش آمدید . .. . . مهلت اعلام ولادت 15 روز و مهلت اعلام وفات 10 روز می باشد - با اعلام به موقع ولادت فرزندان و فوت آشنایان ، ثبت احوال را در مسیر توسعه یاری دهیم. --- «اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیاربا اهمیت است. مقام معظم رهبری ---- ثبت احوال نوین، توسعه پایدار --- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

 

 

پیوندها

 

 

 
وب سایت اداره ثبت احوال شهرستان فردوس را چگونه ارزیابی میکنید؟
1-عالی
2- خوب
3-متوسط
4-ضعیف

 

 
کل کاربران : 278032
کاربران امروز : 63
بازدید امروز : 64
کاربران دیروز : 23
بازدید دیروز : 23
کاربران آنلاین : 43

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
شورای اداری اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی      

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این جلسه، اظهار کرد: این نشست به منظور هم افزائی ،تضارب آرا و افزایش دانش مسئولین استان در خصوص قوانین ثبت احوال برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این جلسه، اظهار کرد: این نشست به منظور هم افزائی ،تضارب آرا و افزایش دانش مسئولین استان در خصوص قوانین ثبت احوال برگزار شده است.

وی با بیان اینکه برگزاری مناسب روز ملی ثبت احوال در مرکز استان و شهرستان های تابعه موجب خرسندی و سربلندی بوده ، افزود: تلاش های صورت گرفته خصوصا در ماه های اخیر منجر به ارتقای چشم گیر رتبه ثبت احوال استان در سطح کشور در حوزه کارت هوشمند ملی شده است.

مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیر کشور، گفت: اهانت به پرچمی که هزاران شهید برای برافراشته بودن آن جانفشانی کرده اند، نشان از ضعف دشمنان این نظام داشته و یقینا این عوامل حاصلی جز پشیمانی و شکست سخت بدست نخواهد آورد.

وی با بیان اینکه همیشه فاصله انسان از ذات اقدس الهی موجب خسران و تباهی میگردد ، عنوان کرد: لازم است تا با بندگی بر درگاه او ، اسباب سعادت دنیوی و اخروی خود را فراهم آوریم.

فاطمی پرهیز از کبر و غرور را از آموزه های نورانی و بلند مکتب اسلام یاد کرد و با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در همین زمینه ، همکاران ثبت احوال را به دوری از این خصلت مذموم توصیه داشت و افزود : نداشتن غرور و تکبر موجب رضایت بیش از پیش مراجعین به مجموعه ثبت احوال و تکریم مناسب آنان خواهد شد

وی داشتن نیت خیر در امور کاری و تلاش و همت با روحیه جهادی را از عوامل اصلی موفقیت در هر مجموعه ی اداری بر شمرد و بر رعایت آن توسط کارکنان ثبت احوال تاکید کرد.

این مقام مسئول، صرفه جوئی مناسب ، پوشش کامل وقایع حیاتی و تلاش در کسب رضایت مردم را در پایان خاطر نشان شد.

گفتنی است این نشست با حضور مدیر کل ،معاونین ، حراست ،مسئولین ستادی و روسا ادارات ثبت احوال شهرستان های تابعه استان در محل سالن کنفرانس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید.

 


گروه خبری : خبر برتر
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1396/10/14 -- 07:49:16
نویسنده : assibi mahmood
تعداد بازدید : 186

اسلاید تصاویر

           

 

کد پستی

 

 

 

 

 


جمعه
23 آذر 1397
5. ربيع‌الثاني 1440
2018 Dec 14

 

 

 

 

 

 

 

اداره ثبت احوال شهرستان فردوس- بلوار جمهوری اسلامی -بالاتر از شهرداری -کد پستی 83789-97718-تلفن 2224303 -پست الکتزوتیک -ferdos@skocr.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS